TheFork ile yüzde 50 indirim

TheFork ve İş Bankası’nın ortak düzenlediği İşcep&TheFork lezzet festivali kapsamında birçok restoranda yüzde 50 indirim sizi bekliyor.

Türkiye’ye sessiz sedasız giriş yapan online restoran rezervasyon servisi TheFork, İş bankası ile ortak düzenlediği kampanya ile birçok restoranda %50 indirim sağlıyor. 13 Kasım tarihinde başlayan kampanyada büyük fırsatı kaçırmamak için son 2 gün kaldı. Şu anda 58 farklı restoranda geçerli indirimden yararlanabilmek için set menü hariç, kişibaşı minimum başlangıç, ana yemek ve tatlı siparişi verme zorunluluğu var. İndirim için iş bankası veya işcep kullanma zorunluluğu bulunmuyor.

Konsolos İstanbul'un TheFork web sitesindeki sayfasının görüntüsü

İzzet Çapa’nın son mekanı Konsolos’ta TheFork Lezzet Festivali kapsamında indirim uygulayan restoranlardan

Yakın zamanda Türkiye genelinde hizmet verecek

Nisan ayında Türkiye’ye giriş yapan online restoran rezervasyon servisi, şehir genelinde birçok restoranda online rezervasyon imkanı tanıyor. Restoranlar hakkında menü, fiyat, puan gibi bilgileri de veren TheFork, web sitesinin yanısıra mobil uygulamaları ile de kullanılabiliyor. TripAdvisor’ın geçtiğimiz yıl satın aldığı TheFork dünya genelinde bilinen bir servis. Şu an için ağırlıklı olarak İstanbul’daki restoranları listeleyen servis yakın zamanda tüm Türkiye genelinde hizmete girecek.

İlk yorum yapan sen ol