Öğle yemekleri artık cepten ödenebilecek

setcard cihazına turkcell mobil ödeme ile ödeme yapılırken

Turkcell – Setcard işbirliği sayesinde artık 20 bini aşkın restoranda ödemeler yalnızca cep numarası verilerek hızlı kolay güvenli şekilde yapılabilecek.

Turkcell ve Setcard  mobil ödeme sistemlerinde Türkiye’de bir ilke imza attı. Turkcell’liler artık Setcard POS makinesi bulunan yaklaşık 20 bin restoranda sadece cep telefonu numarasını kullanarak harcamalarını Turkcell Mobil Ödeme  ile gerçekleştirebilecek. Turkcell’liler yanında nakit, kredi kartı, yemek çeki olmasa bile kolay pratik ve güvenli ödeme yapabilecek.

Setcard POS’larında Turkcell Mobil Ödeme hizmetini kullanabilmek için herhangi bir abonelik gerekmiyor.  Setcard’lı olsun ya da olmasın herkes bu servisi kullanabilecek. Tüm telefon modelleriyle uyumlu olan bu servisten yararlanabilmek için cep telefonu numarasını kasa görevlisine söylemek yeterli. Kasa görevlisi müşterinin cep numarasını POS cihazına girdikten sonra telefona onay ekranı geliyor. Onay verildikten sonra yemek tutarı müşterinin Turkcell faturasına yansıtılıyor ve işlem tamamlanıyor.

İlk yorum yapan sen ol