Ada ekmeği (alishiro) ‘getir’ ile kapınıza geliyor

Alishiro Ada Ekmeği’nin namını duymayan varmıdır bilmiyorum. Ekşi mayalı ada ekmekleri tadı ve kokusunun yanısıra uzun bekleme süresi ile de meşhur. Normalde ekmeklere ulaşmak için önce Ali beye mail atıyor, siparişinizi bildiriyor ve beklemeye başlıyordunuz. Ardından haftalar sonra bir sms ile ekmeğinizin yola çıktığı bilgisi etireliyor ve sevinçten çıldırıyordunuz :)

Ada ekmeği artık ‘getir’ ile 10 dakikada kapınızda

İnsanı çocukluk günlerine götüren bu lezzetli ekmeklere ulaşmak artık eskisi kadar zor olmayacak. Ali Kader Erol’un (alishiro) kendi instagram hesabından yaptığı duyuruya göre artık “getir” mobil uygulaması ile 500gr’lık Ekşi Mayalı Tam Buğday, Tam Çavdar ve Sarı Buğday Ekmekleri sipariş edilebilecek. Yakın zamanda ham bezlere sarılı klasik kiloluk alishiro ekmeklerinin de listede olacağını müjdeleyelim. Daha önce haftalarca ekmek bekleyen biri olarak “getir”den ilk siparişimi verdim ve gerçekten 10 dakika içerisinde ekmek elimde oldu.

Alishiro instagram duyurusu

Bu güzel haberi Alishiro instagram hesabından duyurdu

Bu güzel haberi Alishiro instagram hesabından duyurdu

Sevgili alishiro ekmegi dostlari, size bir sürprizim var :) Ekşi Mayalı ekmeklerimizi, çok daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için, Türkiye’nin en yaratici teknoloji şirketlerinden Getir ile işbirliği yapmaya karar verdik. Sadece Getir’de satılmak üzere 500gr’lık Ekşi Mayalı Tam Buğday, Tam Çavdar ve Sarı Buğday Ekmekleri hazırladık.
Ekşi Mayalı alishiro ekmeğini Getir’den sipariş verdiğiniz de 10 dakika sonra 
evinizde :) Çok yakında miss gibi ham bezlere sarılı klasik kiloluk alishiro %100 Tam Buğday ve %100 Tam Çavdar ekmeğimizi de Getir’den sipariş edebileceksiniz, haftalarca sıra beklemeye gerek kalmayacak.

Getir yine kalpleri fethetti

Son zamanlarda yaptığı promosyonlar ve tanıtım kampanyaları ile hızlı bir çıkış ve büyümeye yaşayan “getir” uygulaması bu iş ortaklığıyla da kalpleri fethetti. BiTaksi’nin de kurucusu olan Nazım Salur’ın son girişimi “getir”, 200’ün üzerinde ürünü İstanbul’un birçok ilçesinde 10 dakika içerisinde adrese teslim ediyor.

İlk yorum yapan sen ol